piątek, 1 czerwca 2012

Dzień DzieckaPewnie,każdy z was wie, jakie mamy dzisiaj święto. Dzień Dziecka. Co, prawda ja już jestem tym większym dzieckiem, ale każdy z nas, bez względu na wiek nim jest. -Dlatego, z tej okazji składam wszystkim życzenia. Życzę Wam, kochani, dużo ciepła i miłości. Prawdziwych przyjaciół i samych sukcesów. Abyście, zawsze byli wytrwali i nigdy nie przestawali robić tego, na czym wam zależy i co kochacie.

Dzisiaj recenzji nie będzie. Wieczorem dodam tylko stosik z planami czytelniczymi na nadchodzące tygodnie :) Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego ! :)

4 komentarze:

 1. Jestem bardzo ciekawa stosiku, pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również czekam na stosik i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka, w końcu każdy z nas nim jest bez względu na wiek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje wewnętrzne dziecko jeszcze mnie nie opuściło i mam nadzieję, że nigdy nie uda się na emigrację;) Lubię Dzień Dziecka - dostałam lody od rodziców :D

  Jak robisz sobie plany czytelnicze to się ich trzymasz? Moje zawsze spalają się na panewce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy, czy aktualnie mam "apetyt" na daną książkę. Z reguły, trzymam się moich planów, jednak księgarnie i biblioteki kuszą nowościami czytelniczymi, więc czasami muszę odetchnąć od powieści planowanych i przeczytać, coś innego :)

   Usuń