poniedziałek, 6 października 2014

Ogłoszenia parafialne

Cześć kochani,
Dzisiaj mam dla Was parę ogłoszeń - zapowiedź, prośbę, informację o ciekawym spotkaniu. Trzymając przed sobą kubek zielonej herbaty i kartkę z przygotowaniami do egzaminu, piszę dla Was ten post. Zapraszam! :)

Mistrzowie Akademii Portali jako jedyni potrafią malować niezwykłe portale służące do podróżowania z miejsca na miejsce i stanowiące wielką sieć komunikacyjną i transportową w państwie Daruzji. Dzięki stosowaniu się do sztywnych zasad i swojemu doskonałemu wykształceniu malarze portali są prawdziwymi profesjonalistami gwarantującymi najwyższą jakość techniczną wykonywanych przez nich malowideł. Kiedy Tabit, student ostatniego roku akademii, dostaje zlecenie na namalowanie portalu dla pewnego biednego wieśniaka, nawet nie przypuszcza, że z czasem zostanie przez to uwikłany w różne intrygi i odkryje tajemnice, które zagrożą istnieniu akademii.

LAURA GALLEGO - jedna z najpoczytniejszych autorek literatury młodzieżowej, której książki zostały sprzedane w nakładzie ponad miliona egzemplarzy w samej Hiszpanii i przetłumaczone na ponad 10 języków. Urodziła się 11 października 1977 r. w Quart de Poblet (Walencja). W wieku 11 lat postanowiła napisać swoją pierwszą powieść fantasy. Już wtedy wiedziała, że chce zostać pisarką i przez lata wysyłała swoje rękopisy na liczne konkursy literackie. Studiowała filologię hiszpańską, specjalizując się w literaturze. W wieku 21 lat otrzymała Nagrodę Barco de Vapor 1999 za powieść „Finis Mundi”. Była to jej pierwsza nagroda i jednocześnie początek kariery literackiej.W Polsce w 2013 r nakładem Wydawnictwa Dreams ukazała się powieść pt. ”Tam gdzie śpiewają drzewa”, która podbiła serca Polskich czytelników.

Kto się wybiera na Targi w Krakowie? Ja będę w sobotę i mam nadzieję, że się z Wami spotkam! Jako fanka serii "Wszechświaty" nie mogę przegapić spotkania z Autorem i Wam również udostępniam informację o tym wydarzeniu:
 

A na koniec serdeczna prośba - już po raz drugi startuję w konkursie eBuka. Bez względu na jego wynik, bardzo szanuję swoich Czytelników i doceniam, a przede wszystkim wiem, że zaglądacie tu z ciekawością, zachęceni apetycznym zapachem najlepszej literatury. Jeśli jednak, drogi Czytelniku, chcesz pokazać swoją sympatię wyślij maila.
 ADRES: ebuka@duzeka.pl
TYTUŁ WIADOMOŚCI: Na zimowy i letni wieczorek
Tak niewiele, a tak cieszy, czyż nie? Z góry dziękuję za wszystkie głosy! :) Zapraszam jeszcze na Aska - tutaj. Uwielbiam odpowiadać na Wasze pytania! Żegnam Was ciepło i zapraszam jutro na kolejną recenzję. Miłego wieczoru! Z jaką lekturą go spędzicie? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz