wtorek, 11 marca 2014

"Na krawędzi nigdy" J.A. Redmerski

„Dorośli kochają w inny sposób, a nie w jedyny.”

Nasze życie jest takie przewidywalne.  Rano pobudka, szybki prysznic, śniadanie. Później szkoła lub praca, powrót do domu- już mamy popołudnie. Obiad, chwila relaksu, następnie odrabianie lekcji, w przypadku osób dorosłych przygotowanie się do pracy. I tak mija dzień za dniem, poziom szczęścia wyznaczają zbawcze dni weekendu. A już pełnią radości jest dłuższy weekend, ferie zimowe, najlepiej wakacje.  Monotonia dnia codziennego. Może i czasami zdarzy się coś ciekawego i odmiennego, lecz zwykle przez całe życie robimy to samo. Przywykamy do trudów codzienności, stajemy się obojętni na różne sprawy. Niektórzy nie potrafią tak żyć. Więc uciekają. Od problemów, toksycznego towarzystwa, nałogów.  Uciekają nawet od samych siebie. Z nadzieją, że gdzieś indziej będzie lepiej – albo przynajmniej inaczej. Bardziej różnorodnie.

Camryn Bennet ma już dość mieszkania z matką, zmagania się z problemami. Jest marzycielką i praktycznie od zawsze w jej głowie pojawia się obraz podróży w nieznane. W rodzimej miejscowości trzyma ją jedynie przyjaciółka. Lecz kiedy dwudziestolatka kłóci się z Natalie o chłopaka, postanawia uciec. Już na dworcu autobusowym decyduje się na podróż do Idaho. A tam, w mało komfortowym autobusie poznaje kogoś, kto zmieni jej życie. Nazywa się Andrew Parrish i jest nieziemsko przystojnym dwudziestopięcioletnim mężczyzną, fanem starego rocka, wolności i życia pełnego przygód.

 Za możliwość poznania tej wzruszającej historii z całego serca dziękuję portalowi nastek!

12 komentarzy:

 1. Podoba mi się okładka :) Chyba skusze się na tę książkę :))

  OdpowiedzUsuń
 2. ja nie rozumiem, o co chodzi z tą książką. czytałam ją jeszcze w nieoficjalnym tłumaczeniu i w ogóle mnie nie ruszyła. zwyczajna, niezbyt porywająca historia chłopaka i dziewczyny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna historia. Mnie również urzekła i teraz czekam na ciąg dalszy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja teraz przygotowuję się do drugiego tomu i mam nadzieję, że zachwyci mnie tak samo, jak pierwszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie wzruszające historie! To coś dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. czasem fajnie sięgnąć po coś lekkiego i ckliwego ;> jak mi wpadnie w łapki, przeczytam:3

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie niestety nie poruszyła, a wręcz przeciwnie - wynudziła. Tylko końcówka niezła.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już nie mogę się doczekać lektury :D Tylko najpierw muszę książkę upolować :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Wydaje się ciekawie, chętnie sięgnęłabym po tę książkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Po pochlebnych recenzjach zakupiłam książkę. Czekam teraz na chwilkę wolnego czasu :P

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem świeżo po lekturze tej książki i już nie mogę doczekać się, kiedy w moje dłonie trafi kontynuacja historii Camryn i Andrew. Podejrzewam, że będzie równie intrygująca. :)

  OdpowiedzUsuń